فرصت استثنایی فروش نوروزی 1401

به مناسبت فرا رسیدن سال 1401، فروشگاه گلسرخ به منظور کمک به افرادی که می خواهند جهیزیه تهیه نمایند یا نیاز به نوسازی قابلمه و تابه و ظروف نچسب خود دارند، این فرصت را فراهم کرده است تا در فروش نوروزی با خرید از ظروف نچسب ظرفیران با پوشش سه لایه فلورال آمریکا و 3 سال گارانتی و کیفیت عالی به مبلغ 10 درصد از فاکتور خود، کالای رایگان با انتخاب خود در فاکتور دیگر هدیه دریافت کنند لازم به ذکر است در صورت انتخاب کالای گرانتر، تفاوت بین مبلغ هدیه و فاکتور باید پرداخت شود.

مراحل فروش نوروزی:

  1. ثبت فاکتور از ظروف تفلون ظرفیران و پرداخت از طریق درگاه یا کارت به کارت و نهایی کردن آن (در صورت کارت به کارت تصویر فیش را به واتساپ ارسال نمایید)

  2. معادل 10% ارزش فاکتور ثبت شده، از سایت یا پیج اینستاگرام کالا انتخاب نمایید و در دایرکت یا در سایت به صورت کارت به کارت سفارش خود را ثبت کنید و کالای رایگان دریافت نمایید. تا با ظروف ظرفیران سفارش داده شده ارسال شود و به صورت رایگان درب منزل تحویل بگبرید.

توجه: فروش ویژه تا آخر تعطیلات برقرار است.

برند ظرفیران:

شرکت ظرفیران با هدف تولید ظروف پخت و پز در سال 1356 تاسیس شد. از همان ابتدا با انتخاب روش تولید صحیح و اصولی تولید ظروف نچسب با کیفیت را آغاز نمود. در حال حاضر شرکت ظرفیران با استمرار تولید مبتنی بر اصول تضمین کیفیت بهترین ظروف نچسب را در داخل کشور تولید میکند. پوشش فلورال آمریکا و بدنه تفلون و دستگیره های استیل و درب پیرکس محصولات ظرفیران را به یکی از بهترین ظروف نچسب تبدیل نموده است. استفاده از قاشق های تفلون و یا چوبی و عدم استفاده از شوینده های آنزیم دار و اسکاچ زبر برای شستشو از اصول صحیح محافظت و نگهداری از محصولات تفلون ظرفیران به شمار می آید.

بنر نوروزی 1401

درخواست بازپرداخت