درباره ما

فروشگاه گلسرخ با هدف عرضه مستقیم  کالا در جهت رفاه حال مصرف کننده درسال 1379 با کسب جواز دایم از اتحادیه لوازم خانگی آغاز به کارکرده است. مهمترین استراتژی وهدف این مجموعه عرضه کالاهای لوازم خانگی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی به مصرف کننده بوده است .خرید کالاهای خانگی و تهیه جهیزیه دراین فروشگاه آسان ومطمِن صورت میپذیرد .

گسترش کسب وکارهای اینترنتی ما را برآن داشت تا با ایجاد فروشگاه اینترنتی گلسرخ به خدمت رسانی گسترده تر و با شرایط بهتر بپردازیم.

فروشگاه اینترنتی گلسرخ  با  دریافت  مجوزهای رسمی مورد نیاز از مراجع ذی ربط از جمله نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت و نماد ساماندهی کسب و کارهای اینترنتی  از بخش ساماندهی محتوای فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  برای فعالیت در زمینه فروش آنلاین ، و همچنین کسب درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران (سداد) بستری امن را برای مشتریان خود فراهم آورده تا با خیالی آسوده و اطمینان کامل خریدهای آنلاین خود را انجام بدهند.

قابل ذکر است کلیه محصولات ارائه شده در این وب سایت اصل و با گارانتی معتبر و اصلی میباشد .

در صورت داشتن پیشنهاد و یا انتقاد و شکایت لطفا در بخش نظرات و پیشنهادات سایت پیام خود را درج  فرمایید و یا با ارسال ایمیل به پست الکترونیک وب سایت به آدرس  info@golesorkh24.com ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند سازید. راههای ارتباطی فروشگاه نیز پذیرای شما بزرگواران میباشد .لطفا نظرات خودرا برای بهبود هرچه بهتر خدمات با ما در میان بگذارید ، هدف ما ارائه بهترین محصولات و خدمات به شما گرامیان میباشد.