قوانین ارسال کالا در مجموعه گلسرخ 

مشتری و همراه گرامی گلسرخ، لطفا قبل از نهایی کردن خرید خود قوانین و مقررات ارسال کالا را مطالعه بفرمایید. بدیهی است نهایی کردن سفارش به منزله پذیرش مقررات ارسال مجموعه گلسرخ خواهد بود.

 1. کلیه اقلام فاکتور شما قبل از ارسال به دقت بازدید شده و بعد از تایید سلامت و تطابق با فکتور، به بهترین شکل بسته بندی و ارسال می شود.

 2. فاکتور شما قبل از ارسال توسط مجموعه گلسرخ بارنامه و بیمه می شود.

 3. ارسال برای فاکتورهای بالای دویست هزارتومان رایگان خواهد بود. (چنانچه شما در هنگام تحویل کالا هزینه ای به مامور واحد مراسلاتی پرداخت نمایید،گلسرخ در این خصوص مسئولیتی ندارد.)

 4. ارسال رایگان برای هر فاکتور فقط یکبار انجام می شود.

  1. نکته اول: چنانچه بعد از دریافت کالا، از خرید خود منصرف شوید و قصد بازگرداندن کالای مورد نظر را داشته باشید، هزینه ارسال کالا به مجموعه گلسرخ به عهده شما خواهد بود. لازم به توضیح است که کالای برگشتی باید صحیح و سالم به مجموعه گلسرخ برسد. در صورت بروز مشکل، فروشگاه گلسرخ، کالا را پذیرش نخواهد کرد.

  2. نکته دوم: مهلت انصراف از خرید تا ۴۸ ساعت بعد از تحویل گرفتن کالا خواهد بود.

  3. نکته سوم: بعد از رسیدن کالای برگشتی به فروشگاه گلسرخ و تایید سلامت کالا، حسابداری مجموعه بعد از ۷۲ ساعت، وجه خریدار را پس از کسر وجه هزینه ارسال اولیه به حساب وی واریز خواهد کرد.

 5. سفارش خریدار بعد از تسویه و ثبت نهایی ظرف مدت ۳ الی ۵ روز کاری به دست او خواهد رسید.

  1. نکته اول: این زمان در شرایط خاص مانند: مناسبت ها و بروز حوادث می تواند افزایش یابد.

  2. نکته دوم: بعد از ارسال کالا توسط مجموعه گلسرخ، پیامکی حاوی کد رهگیری برای خریدار ارسال می گردد، که می تواند با استفاده از آن کد مرسوله خود را در سایت شرکت پست، چاپار یا تیپاکس رهگیری نماید.

 6. خریدار موظف است در لحظه دریافت کالا، سلامت ظاهری بسته را به صورت کامل رهگیری نماید.

نکته: چنانچه بسته بندی آسیب دیده یا مخدوش باشد، باید در حضور مامور واحد مراسلاتی بسته را باز کرده و چنانچه نقصی در سفارش خود می بیند، اقدام به عکسبرداری و تهیه گزارش نماید. این گزارش و تصاویر باید در اسرع وقت به واتساپ مجموعه ارسال گردد تا مراحل پیگیری آغاز گردد.

صمیمانه از اینکه ما را در خدمت رسانی بهتر و شایسته تر همراهی می نمایید، کمال تقدیر و سپاسگزاری را داریم.

فروشگاه گلسرخ

 


ارسال با پست 

http://itemtracking.post.ir

 


 

ارسال با تیپاکس

https://tipaxco.com/tracking


 

ارسال از چاپار

https://chaparnet.com/track/

روش‌های ارسال کالا

 

ارسال با پست پیشتاز

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از محدوده تهران و البرز در نظر گرفته شده است.

پیشنهاد می‌کنیم برای مراکز استانها از پست تیپاکس استفاده نمایید و برای نقاط خارج از محدوده مراکز استانها ، پست پیشتاز را انتخاب فرمایید .

در پست پیشتاز زمان تقریبی تحویل سفارش، با توجه به محدوده جغرافیایی مقصد، بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت می باشد.

توجه داشته باشید که در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

نکته مهم :

هزینه ارسال کالا بنا بر آدرس خریدار و تعیین روش ارسال پس از بررسی کارشناس مربوطه و هماهنگی با خریدار به مشتری اعلام میگردد.

 


 

ارسال با تیپاکس

کالاهایی که دارای شرایط زیر باشدازطریق تیپاکس ارسال خواهدشد.

۱- وزن درحدود  ۱۵ تا ۲۰ کیلوگرم    

۲- ابعاد کارتن درحدود  ۵۰*۵۰*۵۰ سانتی منتر

هزینه ارسال پست تیپاکس به صورت پس کرایه است و در زمان تحویل کالا، از مشتری دریافت می‌گردد.

در مواردی که نشانی مشتری در محدوده شهرهایی باشد که دارای دفتر نمایندگی تیپاکس هستند، سفارش در نشانی اعلام شده، به مشتری تحویل داده می‌شود.

مشتریانی که نشانی آنها، خارج از محدوده شهرهای دارای نمایندگی تیپاکس است، می‌توانند سفارش خود را از نزدیکترین دفتر تیپاکس تحویل بگیرند و یا آن را با شرایط توافقی دریافت نمایند.

پس از بررسی سفارش و تحویل آن به تیپاکس، زمان ارسال در مورد شهرهای تک مسیره به طور معمول ۲۴ ساعت می‌باشد.

سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهای دومسیره یا راه دور، بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود.

در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر تیپاکس هستند :

ابهر و خرمدره – اراک – اردبیل – ارومیه – اسدآباد – اسلام آباد غرب – اصفهان – انزلی – اهواز – ایلام – آبادان – آباده – آستارا – آمل – بابل – بابلسر – بجنورد – برازجان – بروجرد – بروجن – بناب – بندرعباس – بهبهان – بهشهر – بوشهر – بوکان – بیرجند – تاکستان – تالش – تبریز – تربت حیدریه – تنکابن – تهران – جهرم – جیرفت – چابهار – چالوس – خرم آباد – خمینی شهر – خوی – دامغان – دزفول – دلیجان – دورود – رامسر – رشت – رفسنجان – رودسر – زاهدان – زرند – زرین شهر – زنجان – ساری – ساوه – سبزوار – سمنان – سنندج – سیرجان – شاهرود – شاهین شهر – شهر صنعتی البرز – شهر کرد – شهرضا – شوشتر – شیراز – شیروان – صومعه سرا و فومن – عسلویه – علی آباد – فسا – قائمشهر – قروه – قزوین – قشم – قم – قوچان – کازرون – کاشان – کرج  – کردکوی – کرمان – کرمانشاه – کیش – گچساران – گرگان – گنبد – لار – لاهیجان – لنگرود – ماهشهر – مراغه – مرند – مرودشت – مشهد – ملایر – مهاباد – میاندوآب – میانه – میبد – نجف آباد – نکا – نهاوند – نیشابور – همدان – ورامین – یاسوج – یزد

 

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه قبل از ساعت ۱۶ و پنجشنبه ها تا قبل از ساعت ۱۳ تکمیل شوند، در همان روز ارسال می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از این ساعات ثبت و تکمیل شوند ، در روز کاری بعد ارسال خواهند شد.

 

سفارشات با توجه به آدرس خریدار، به وسیله پست پیشتاز یا پست تیپاکس ارسال می‌شوند.  قابل ذکر است پیش از ارسال کالا، هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش و نحوه ارسال آن از طرف فروشگاه  با خریدار انجام میگردد.

نکته مهم :

هزینه ارسال کالا بنا بر آدرس خریدار و تعئین روش ارسال پس از بررسی کارشناس مربوطه و هماهنگی با خریدار به مشتری اعلام میگردد.

 


 

ارسال از باربری

کالاهای بزرگ وسنگین ازطریق باربری مربوطه به مقصدمشتری ارسال خواهدشد.

نکته مهم :

هزینه ارسال کالا بنا بر آدرس خریدار و تعئین روش ارسال پس از بررسی کارشناس مربوطه و هماهنگی با خریدار به مشتری اعلام میگردد.

 


 

ارسال فوری 

فروشگاه لوازم خانگی گلسرخ علاوه بر روشهای ارسال مختلف ، این امکان را برای خریداران فراهم آورده است که در صورت نیاز فوری، کالای خود را در کمتر از ۵ ساعت درب منزل یا محل کار خود دریافت نمایند.

بدین صورت که  مشتری بعد از اتمام فرآیند خرید ، به واحد ارسال در خصوص نیاز فوری ، اطلاع رسانی کرده و بدین ترتیب کالای خود را در کمتر از ۵ ساعت دریافت خواهد نمود.

توضیح ضروری : این امکان در حال حاضر مختص شهرهای استان تهران و شهرستانهای استان البرز بوده ودر آینده در سایر استانهای کشور به اجرا در خواهد آمد.

نکته مهم :

هزینه ارسال کالا بنا بر آدرس خریدار و تعیین روش ارسال پس از بررسی کارشناس مربوطه و هماهنگی با خریدار به مشتری اعلام میگردد.

درخواست بازپرداخت

پشتیبانی سایت
شروع گفتگو